Hakkımızda

Dilan Lavaş firma politikamız...

HIZLI VE KALİTELİ ÜRETİM


2005 yılından günümüze lavaş sektöründe faaliyet gösteren firmamız, nefis tandır lezzetinde makine lavaşı imalatı yapmaktadır. Çiğköfte ve kebap sektörünün hızla büyümesi lavaş üreten firmaların önemini de artırmıştır. Bu nedenle çiğköftesinin lezzetini lezzetsiz bir lavaş ile bozmak istemeyen çiğköfte firmaları lavaş kalitesine dikkat etmektedir. Dilan lavaş bu konuda firmaların hassasiyetini anlamış ve kaliteli lavaş üretmiştir.

Temiz, sağlıklı ve hijyenik koşullarda, el değmeden makine lavaşı üretmekteyiz. Firmamız bir çok önemli çiğköfte firmasına lavaş üretmektedir. Yıllar önce tandırda başlamış olduğumuz lavaş üretim yolculuğumuz artık son sistem makinelerle el değmeden yapılmakta ve müşterilerimize temiz ve lezzetli lavaş yeme imkanı sunmaktadır.

Firma olarak önceliğimiz insanlara sağlıklı gıda yedirmektir. Bundan dolayı ilk dikkat ettiğimiz şey temiz, sağlıklı şartlarda üretim ve kaliteli hammadde kullanımıdır.

İmalat alanımız yaklaşık 300 m2 kapalı alan üzerinde olup, üretimin her aşaması makine sistemi ile olmaktadır. Ürün sevkiyatı tarafımızca kendi araçlarımızla yapılmaktadır. Sabah ilk üretim sonrası yola çıkan araçlarımızın amacı lavaşı en hızlı ve taze şekilde müşterilerine ulaştırmaktır.

Tanıtım videomuza ulaşmak için buraya tıklayın.